online kurzy marketingu v sociálních médiích bezplatné on-line výukové kurzy

      Cieľ kurzu:  Máte vlastný web, online projekt či internetové web stránky u ktorých potrebujete zvýšiť ich návštevnosť či zvýšiť predaj Vašich služieb a produktov ? Chcete byt úspešnejší v marketingu v internetovom svete ? Ste  praktický človek, ktorý má záujem o informácie podané iným, ako slovníkom počítačových expertov ? V tom prípade sa prihláste na kurz o online marketingu pre neinformatikov. Krok po kroku sa na kurze dozviete, ako online marketing funguje, čím sa od klasického marketingu odlišuje, ako začať budovať marketing v spojení s webom či eShopom, alebo aj to, ako a kde nájsť, osloviť, získať a udržať si návštevníkov a klientov webu.
Expert na digitální inovace a konzultant, který pomáhá firmám s technologickými inovacemi a transformací jejich digitálních služeb. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří například firmy AXA,… Více o lektorovi »
Naše celodenné kurzy budú prebiehať v coworkingu The Spot v Bratislave. Na aktuálne otvorené kurzy sa môžete prihlásiť cez stránku podujatí VISIBILITY. Počet miest je obmedzený na 10, preto je potrebné prihlásiť sa čo najskôr. Kurzy budeme robiť raz mesačne a na prvý sa môžete tešiť už 9. 4. 2015. Cena začína od 99 eur.
Správce Společenství je jedním z nejžádanějších profilů dnes společnostmi, jako je profesionální manažer na internetu, tvorbu, správu a spravuje online komunitu kolem značky, vytvářet a udržovat stabilní a trvalé vztahy, a to jak s uživateli zájem o značky a jejích http://dailysportsglobal.com/news/overstock-clearance-sale-company-stockclearanceguru-celebrates-successful-launch/0052164/ si kovářovu kobylu Copywriter.cz – blog, na který nestíhá psát. Dříve pracoval v Dobrém webu jako obsahový stratég a copywriter, řídil malé webdesign studio, provozoval regionální média nebo psal pro Lupa.cz. Ve volném čase hraje šachy, tenis, badminton a kouká na sitcomy. Vystudoval na FHS UK a informační management na VŠE.
Před nástupem do Mark BBDO a Proximity Prague získal Lukáš zkušenosti na lokální i mezinárodní úrovni v digitálních agenturách, kde byl zodpovědný za strategii prodeje a realizační týmy digitálních a marketingových služeb a následně řídil značku iPrima.cz, patřící do rodiny televizních brandů FTV Prima. Ve své roli se věnuje i lektorské a konzultační činnosti pro Asociaci komunikačních agentur (AKA). Lukáš získal certifikát Trusted Digital Media Advisor (TDMA) společnosti Google.
Konzultantka, poradkyně a lektorka v oblasti marketingu na sociálních sítích. V minulosti pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media. Patří mezi pravidelné přednášející na odborných konferencích a publikuje na internetových serverech.
Certifikát, který je možné získat po absolvování kurzu a následném úspěšném složení zkoušky, je uznáván ve více než 70ti zemích světa, takže je jen na vás, kde svoji kariéru zahájíte. A pokud nechcete dělat zkoušku, kurz je možné absolvovat i bez ní.
Centrum pomoci – Google má tiež vymakané Centrum pomoci, v ktorom nájdete úplne všetko. Ak vám niečo nie je jasné v predošlých kurzoch, v centre pomoci to určite nájdete. Väčšina článkov je preložená do slovenčiny, čo môže pomôcť aj menej zdatným angličtinárom.
Google si dal záležať, aby o jeho iniciatíve vedel každý. Marketingové kurzy digitálnej garáže poznajú aj ľuďia mimo marketingu a pochvaľujú si ho. Ak ste začiatočníkom, určite nespravíte chybu. Odporúčame vám sledovať aj facebookovú stránku Digitálnej Garáže. Offline eventy totižto tiež stoja za to.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *